Porady i sposoby, jak zablokować reklamy na telefonie z androidem

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy nie służy tylko i wyłącznie do dzwonienia i smsowania, ale także do korzystania z przeróżnych aplikacji, gier oraz do korzystania z internetu. We współczesnych telefonach mamy wbudowane przeglądarki internetowe takie jak, m. in. google chrome oraz opera mini.

Jednak korzystanie z internetu w telefonach komórkowych bywa często bardzo irytujące. Dzieje się tak za sprawą licznych reklam, które pojawiają się w przeglądarce, grach albo aplikacjach. Większość Polaków korzysta z telefonów komórkowych z systemem android, dlatego prawdopodobnie zastanawiasz się teraz jak zablokować reklamy na androidzie. Jednym ze sposobów na to jest korzystanie z odpowiedniej przeglądarki internetowej, która ma wbudowaną opcję blokowania reklam. Jedną z takich przeglądarek jest popularna Opera Mini, ale istnieje o wiele więcej tego typu przeglądarek.
Zastanawiasz się także jak zablokować reklamy na androidzie w grach albo innych aplikacjach. Musisz nadać sobie uprawnienia administratora swojego telefonu komórkowego. Jest to trudny proces, ponieważ musisz zrootować telefon. W najprostszym rozumieniu tego terminu musisz wyczyścić aplikacje systemowe urządzenia, które mają uprawnienia administratora i przejąć kontrolę nad systemem swojego telefonu. Jeżeli poprawnie wykonasz owe działanie telefon powinien zacząć działać szybciej, a także będziesz mógł zablokować niechciane i znienawidzone reklamy wykonując jeszcze kilka czynności. Musisz jednak wiedzieć, że taka ingerencja w telefon powoduje utratę wszelkich gwarancji.
Jeżeli nadal interesuje Ciebie jak zablokować reklamy na androidzie, to możesz poszukać takich informacji w internecie. Na wielu forach internetowych, a także blogach powinieneś znaleźć przydatne informacje, które pomogą zablokować niechciane treści reklamowe. Informacji jak zablokować reklamy na androidzie możesz szukać także w serwisie youtube i innych serwisach z treściami wideo. Powinieneś znaleźć tam filmiki jak krok po kroku masz usunąć reklamy z aplikacji, gier albo przeglądarek internetowych.
Czasami reklamy pojawiają się tylko w niektórych wersjach aplikacji. Zastanawiasz się jak zablokować reklamy na androidzie w aplikacjach, z których korzystasz. Niektóre aplikacje mają reklamy, tylko w wersjach darmowych, a jeżeli skorzystasz z ich wersji premium, płatnej, to reklamy znikną. Działają tak niektóre aplikacje muzyczne oraz wybrane aplikacje z treściami vod.
Jeżeli nadal nie wiesz jak zablokować reklamy na androidzie, to możesz popytać znajomych czy wiedzą jak to zrobić. Być może zastanawiali się kiedyś nad tym i znaleźli rozwiązanie problemu. Jeżeli tak, to na pewno będą chcieli Ci pomóc i podzielą się z Tobą swoją wiedzą. Możesz także zapytać znajomego miłośnika elektroniki i telefonów komórkowych. Zapewne będzie wiedział jak Ci pomóc.
Skoro już wiesz jak zablokować reklamy na androidzie, to pora zdecydować się czy zmieniasz przeglądarkę internetową w telefonie, a także czy decydujesz się na rootowanie swojego telefonu komórkowego. Decyzja należy do Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here