usuwamy zdjęcia z Facebooka

Od wielu lat portale społecznościowe, a w szczególności Facebook są niezwykle popularne. Czasem mamy znajomych i członków rodziny rozsianych po całym świecie, a Facebook pozwala nam na szybki kontakt i stwarza wrażenie, że ludzie oddaleni o setki czy tysiące kilometrów są na wyciągnięcie ręki. Choć wiele osób nie wróżyło takiego sukcesu temu portalowi, to jednak wciąż jest on głównym miejscem spotkać wirtualnych ze znajomymi, ale też zupełnie obcymi osobami.
Co możemy robić za pośrednictwem Facebooka? Grać w różne gry, rozmawiać z bliskimi nam osobami, wrzucać zdjęcia lub ulubioną muzykę, udostępniać posty pisane przez naszych znajomych, śledzić gwiazdy, a także całą masę innych rzeczy. Na samym początku wiele osób wrzucało mnóstwo informacji dotyczących miejsca zamieszkania, pracy, związku i tym podobnych. Niestety zupełnie nieświadomie stało się to ułatwieniem dla złodziei, którzy widząc jak bogato mamy urządzone wnętrza, a także wiedząc z naszych statusów, że jesteśmy poza domem, mogli włamać się i splądrować mieszkanie. Niestety takich przypadków odnotowano setki na całym świecie, dlatego ludzie stali się dużo bardziej uważni.
O tym, jak usunąć zdjęcia z facebooka możemy przeczytać na platformie, a także na wielu innych stronach internetowych. Po kilku latach wrzucania zdjęć do Internetu warto zastanowić się nad tym, czy przypadkiem nie lepiej byłoby usunąć kilka z nich. Po kilku latach nie chcemy już na przykład pamiętać naszego poprzedniego partnera, nie podobają się nam zdjęcia ze wspólnych wakacji, chcemy wymazać ten rozdział z naszej pamięci.Więc szukamy w sieci informacji o tym jak usunąć zdjęcia z facebooka i wprowadzamy te działania w życie.
Najpierw musimy zalogować się na nasze konto na Facebooku. Następnie przechodzimy do naszej strony, czyli tak zwanej ściany, na której znajdują się nasze informacje, zdjęcia przez nas umieszczane, statusy, i wszystko co sami umieściliśmy, lub nasi znajomi wkleili na naszą ścianę. W jednej z zakładek znajdują się zdjęcia zebrane w odpowiednie albumy. Najpierw powinniśmy się zastanowić, czy chcemy usunąć jedynie pojedyncze zdjęcia, czy całe albumy. Wybieramy więc elementy, które chcemy usunąć.
Kiedy wejdziemy na dane zdjęcie przeznaczone do usunięcia, otworzymy je, i najedziemy na nie kursorem, w prawym dolnym rogu zdjęcia pojawią się różne opcje. Możemy dane zdjęcie udostępnić jako nasze zdjęcie profilowe, jako zdjęcie w tle, lub najzwyczajniej w świecie usunąć. Jeśli decydujemy się na wykasowanie zdjęcia, wystarczy kliknąć w tę opcję prawym przyciskiem na myszce i gotowe- wybrane przez nas zdjęcie jest trwale usunięte z naszego profilu.
W ten sam sposób możemy usuwać także całe albumy. Wiele osób żałuje na przykład dodawania zdjęć ze swoimi małymi dziećmi, zdjęć ze ślubu, zdjęć z wakacji w czasie, kiedy nie wyglądaliśmy atrakcyjnie. Dlatego po pewnym czasie warto przejrzeć dodane przez nas zdjęcia i usunąć część z nich. Może w to miejsce dodamy zdjęcia bardziej aktualne, na przykład z ostatniego urlopu, który spędziliśmy w cudownym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here