Jak można zmienić wygląd Facebooka?

Do jednych z największych portali społecznościowych należy Facebook. Został on założony w 2004 r. przez Marka Zuckerberga i kilku innych podautorów. Zyskał on w niesamowicie szybkim tempie wielką popularność i wyparł z internetowego rynku naszą klasę czy fotkę, które w tamtych czasach cieszyły się równie wielką sławą.
Chociaż minęło już prawie 15 lat od założenia Facebooka, to nie jest on przestarzały. Mnóstwo osób pracuje nad wyglądem i funkcjonalnością Facebooka, tak by użytkownicy czuli, że idzie on z duchem czasu a nie zatrzymał się w jednym miejscu.
Ogromna popularność tego serwisu wiąże się także z powstawaniem i dostępnością różnych aplikacji, narzędzi, a także np. sposobów na modyfikację wyglądu lub sposobu działania Facebooka.
Właściwie każdy użytkownik posiada pewną niezależność w wyglądzie swojego Facebooka. Jak zmienić wygląd Facebooka?
Chociaż może się to wydać na pierwszy rzut oka trochę skomplikowane, jednak gdy przejdziemy przez całą instrukcję to zdamy sobie sprawę, że jednak nie było to takie trudne.
Aby zmienić wygląd standardowego Facebooka należy skorzystać ze strony takiej jak: UserStyles.org. Można tam znaleźć naprawdę mnóstwo motywów, przez jasne kolory po ciemne. Dzięki takiej szerokiej gamie kolorów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednak nie często zdarza się, żeby użytkownicy zmieniali kolor Facebooka. Być może dlatego, że ta niebieskość kojarzona jest już z Facebookiem i jest takim jakby jego logo. Inna kolorystyka nie kojarzy się już tak bardzo z Facebookiem. Dlatego użytkownicy często pozostają przy standardowej wersji Facebooka. Często jakiekolwiek zmiany wprowadzają użytkowników w dezorientację i niezadowolenia. Użytkownicy gdy raz się do czegoś przyzwyczają i spełnia to swoje zadanie, to nie lubią zmian.
Inną bardzo popularną stroną do zmieniania motywów Facebooka jest stylish,pl. Tam również można znaleźć mnóstwo różnych motywów i kolorów, które urozmaicą portal społecznościowy Facebook.
Na tej stronie można znaleźć zbiór motywów, stylów stworzonych przez użytkowników dla osób, którym znudził się standardowy kolor niebieski Facebooka i szukają czegoś oryginalnego. Dla takich osób właśnie powstała ta strona. Dzięki niej można odmienić standardowy wygląd wielu serwisów internetowych. Obsługa tego programu jest bajecznie prosta, ponieważ cały proces jest całkowicie zautomatyzowany i wystarczy kilka kliknięć, aby zainstalować wybrany motyw na naszym portalu społecznościowym. Nie trzeba być urodzonym grafikiem, aby poradzić sobie z tego typu zadaniem. Wystarczy znać podstawową obsługę komputera i internetu i poczytać skróconą wersję obsługi tego programu. A całą resztę program wykona za nas sam.
Niebieski jest kolorem zarezerwowanym dla portalu społecznościowego Facebook. Jednak nie trzyma on rygorystycznie swoich użytkowników przy tym kolorze. Wśród całej masy użytkowników znajdzie się choćby kilka osób, które lubią częste zmiany i które lubią inne kolory. Te osoby mogą sobie zmieniać kolorystykę Facebooka właśnie z tymi programami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here