Jak się wylogować z Facebooka

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy, głównie wśród młodych ludzi. Średnia wieku użytkowników wynosi 22 lata. Jest to doskonałe narzędzie do zawierania nowych znajomości, ale również do pielęgnowania już tych zawartych. Za pomocą portalu możemy porozmawiać z koleżanką z bloku obok, jak również z kolegą, który mieszka na drugim końcu świata. Odległość nie ma znaczenia. Ważna jest tylko rejestracja na tym portalu i dostęp do internetu.

Aby móc korzystać z Facebooka, konieczna jest wcześniejsza rejestracja konta. Nie pochłania ona dużo czasu, a korzystanie bez niej jest niestety niemożliwe. Po rejestracji, przed każdą chęcią skorzystania z portalu, konieczne jest zalogowanie. Można robić to każdorazowo, lub zaznaczyć opcję zapamiętania hasła. Dzięki temu logowanie odbywać się będzie automatycznie podczas każdorazowego uruchomienia Facebooka.
Opcja ta jest bardzo korzystna, jeśli jesteśmy jedynymi użytkownikami danego urządzenia. W sytuacji, kiedy dzielimy komputer z rodzeństwem i każdy ma własne konto na portalu, konieczne jest każdorazowe logowanie się i wylogowywanie z serwisu.

Jak się wylogować z Facebooka?
Najprostszą metodą na wylogowanie się, jest kliknięcie strzałki skierowanej w dół, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu głównego. Po kliknięciu nastąpi rozwinięcie się listy i na samym końcu będzie opcja Wyloguj. Klikamy w ten napis i następuje wylogowanie nas z serwisu.
Powyższy sposób jest bardzo prosty i szybki. Problem pojawia się w momencie, kiedy chcemy skorzystać z innego urządzenia, którego na co dzień nie używamy. Załóżmy, że jesteśmy u koleżanki i bardzo chcemy jej pokazać jakieś treści, które występują na naszym koncie. Jeśli znamy swoje hasło, z zalogowaniem się do portalu nie będziemy mieli większych kłopotów. Problem może pojawić się z wylogowaniem. Jeśli powyższa metoda nie przynosi rezultatów, można zastosować inny sposób wylogowania się z Facebooka.
Aby wylogować się z portalu na innym komputerze, telefonie, czy tablecie, niż ten, który na co dzień używamy, należy wejść do menu Ustawienia bezpieczeństwa i logowania. Tam klikamy Miejsce logowania. Następnie wyświetlą nam się wszystkie sesje aktywnych zalogowań. Spośród listy wybieramy to urządzenie na którym chcemy zakończyć sesje. Po kliknięciu ikony Wyloguj, nastąpi natychmiastowe wylogowanie cię z Facebooka.

Powyższy portal społecznościowy, to idealne miejsce, by podzielić się opiniami, spostrzeżeniami z innymi użytkownikami, którzy najczęściej są naszymi znajomymi w życiu realnym. Możemy dodać również zdjęcie z wakacji, ciekawej podróży, czy życia codziennego, dzięki temu zdamy innym relację jak spędzamy wolny czas. Oprócz samodzielnego umieszczania treści, możemy również komentować aktywności innych osób. Pochwalić kolegę za kupno nowego samochodu, czy podziwiać nowo namalowany obraz koleżanki.
Bardzo popularna jest również opcja rozmowy ze znajomymi za pomocą czatu. Dzięki temu w bardzo szybki sposób możemy skontaktować się z koleżanką, czy stworzyć konwersację z grupą znajomych, gdzie możemy wymienić się swoimi pomysłami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here