podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości jest to niezwykle ważny element każdego wesela. Będzie to gest, który wyrazi podziękowania w stronę gości za to , że uczestniczyli w najważniejszym dniu w życiu pary młodej. Wcale nie trzeba wydawać na to masy pieniędzy. Taki prezent to ma być gest. Przy planowaniu zakupów prezencików, zawsze należy wziąć pod uwagę dwa niezwykle ważne czynniki: budżet oraz charakter wesela.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/podziekowania-dla-gosci/

Na co się zdecydować?

Już na samym początku planowania ślubu i wesela w głowie przyszłej pary młodej pojawia się masa pytań. Podczas tych przygotowań istotną rolę odgrywają detale takie jak winietki, zaproszenia ślubne czy właśnie podziękowania dla gości. Rozpatrując wszystkie te elementy powinno się wziąć pod uwagę charakter wesela. Jeśli będzie to wesele w stylu glamour należy zdecydować się na coś eleganckiego, jeśli będzie to natomiast wesele w stylu boho, dobrze byłoby zaopatrzyć się w coś z elementem żywych kwiatów. Bardzo dobrym pomysłem jest też zrobienie czegoś samodzielnie.

Podziękowania dla gości – kilka ciekawych propozycji

Domowe konfitury – w małe pięknie ozdobione słoiczki, włożycie konfiturę. Naklejka z Waszymi imionami i datą ślubu będzie idealną ozdobą.
Magnes – nie musi być to magnes z Waszym zdjęciem, może być to coś pomysłowego. Fajnie sprawdzi się napis lub Wasze imiona.
Mydełka – możecie wykonać je samodzielnie i ładnie opakować.
Zdrapka – jest to bardzo ciekawy pomysł. Może okazać się, że któryś z Waszych gości stanie się milionerem?
Ciasteczko z wróżbą – z pewnością będzie to niebanalny prezent dla gości. Powkładajcie w ciasteczka wróżby lub podziękowanie. Taki prezent na pewno będzie dla wielu gości fajną zabawą.
List – jest to wspaniały, ale bardzo czasochłonny prezent. Jeżeli zapraszacie ponad 300 osób będzie to wręcz niewykonalne. Natomiast w przypadku wesel na mniejszą skalę, jest to bardzo ciekawy i przede wszystkim niedrogi prezent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here