pompki dla kobiet i mężczyzn

W sklepach z akcesoriami dla dorosłych znaleźć można pompki erotyczne. Chociaż zazwyczaj kojarzą się one z gadżetami dla mężczyzn, również kobiety mogą w takim asortymencie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie! Poniżej znajdziesz przegląd tych wyjątkowych urządzeń erotycznych, które mogą odmienić Twoje życie seksualne!

Pompki erekcyjne – męski gadżet o dużych możliwościach

Na samym wstępie przywołajmy pompki erekcyjne, czyli prawdopodobnie pierwsze tego rodzaju urządzenia, jakie pojawiły się na rynku.

Pompka erekcyjna jest gadżetem działającym próżniowo, opartym na nieskomplikowanym mechanizmie. Klasyczne urządzenie tego typu przypomina cylinder (tubę), w którym umieszcza się penisa. Za pomocą tłoczka (w nowocześniejszych modelach) lub gruszki do uciskania, z tuby zostaje odessane powietrze, czyli wytworzona zostaje próżnia. Oczywiście, w razie jakichkolwiek negatywnych odczuć, dyskomfortu czy też w momencie osiągnięcia satysfakcjonującego efektu, za pomocą zaworka można natychmiast przywrócić ciśnienie, które pozwala także na bezpieczne zdjęcie cylindra z przyrodzenia.

Wywołane w momencie odciągnięcia powietrza podciśnienie oddziałuje na ciała jamiste penisa, zapewniając intensywny dopływ krwi. To z kolei prowadzi do kilku rezultatów:

  • członek staje się szerszy w obwodzie i dłuższy,
  • penis zostaje nieco uwrażliwiony, przez co odczucia mogą być znacznie spotęgowane,
  • krótkotrwałe podciśnienie oddziałujące na członek sprawia, że mężczyźnie łatwiej jest zarówno osiągnąć, ja i utrzymać wzwód.

Nie każdy mężczyzna jest przekonany co do skuteczności pompek erekcyjnych, ale zawsze warto spróbować na własnej skórze, czy taki gadżet erotyczny może przynieść spodziewany efekt. Należy natomiast traktować pompki tego rodzaju jako raczej rozwiązanie „tymczasowe”, które pozwala na krótkotrwałe pobudzenie penisa. Nawet regularne stosowanie pompki erekcyjnej nie wydłuży i nie poszerzy przyrodzenia na stałe.

Waginalne pompki dla kobiet

Erotyczne pompki dla kobiet (https://sexactive.pl/pompki-dla-kobiet) wykazują podobny mechanizm działania, jednak pozwalają na osiągnięcie nieco odmiennych rezultatów. Można powiedzieć, że tak waginalne, jak i zakładane na piersi, damskie pompki służą przede wszystkim do pobudzenia tych obszarów ciała i silnego uwrażliwienia ich na dotyk.

W przypadku modeli waginalnych pompek mówić należy o urządzeniach stosowanych zarówno na całą waginę, które obejmują wargi sromowe, jak i o mniejszych modelach, przeznaczonych do zakładania na łechtaczkę.

Pompki erotyczne dla kobiet oferowane są przy tym w kilku rodzajach. Najbardziej klasyczne są te manualne, w przypadku których należy ręcznie odciągnąć powietrze z komory przylegającej do waginy lub łechtaczki. Służy do tego albo tradycyjna gruszka, albo też tłok przypominający dużą strzykawkę. Takie pompki wywołują również podciśnienie, które przyspiesza krążenie krwi w strefach intymnych kobiety. Skóra staje się delikatnie obrzęknięta, przez co nawet najlżejszy dotyk odczuwany jest ze zwielokrotnioną siłą.

Drugi wariant pompek dla kobiet może być wyposażony w dodatkowy, wibrujący silniczek. Takie urządzenie jest doskonałym gadżetem do samodzielnego użytku – przenosząc masturbację na znacznie wyższy poziom!

Każdy seks-shop (np. ten https://sexactive.pl/) dobrej klasy zapewnia spory wybór podobnych akcesoriów – warto przejrzeć oferty zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych, by wybrać gadżet erotyczny w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Erotyczne pompki na piersi i sutki

Piersi i sutki mogą być rejonem erogennym, zapewniającym kobiecie niezwykłe doznania. Z myślą o nich powstały erotyczne pompki na piersi oraz erotyczne pompki na same sutki.

Pierwszy gadżet wizualnie przypominać może pompkę waginalną, jednak konstrukcja składa się z dwóch nakładek (miseczek), które zakłada się na piersi, a następnie odciąga powietrze tak, by uzyskać efekt podciśnienia. Na skutek tego piersi zwiększają tymczasowo swoją objętość – ujędrniają się, lekko unoszą, co może wywoływać wręcz wrażenie ich powiększenia (tymczasowego). Efekt odczuwany jest również fizycznie – stymulowanie piersi w taki sposób zapewnia wyjątkowe doznania.

Ciekawą formą stymulacji może być też stosowanie wspomnianych pompek na sutki. Są one mniejszych rozmiarów i często przypominają zminiaturyzowane bańki chińskie. Ich lekkie ściśnięcie i następnie przyłożenie do sutków pozwala zassać powietrze i tym samym wytworzyć niewielką próżnię. W sprzedaży dostępne są też bardziej zaawansowane w swej konstrukcji pompki typu TWIST, w przypadku których należy lekko przekręcać mechanizm, by stopniowo odsysać powietrze wokół sutków. Efektem stosowania pompek tej kategorii będą nabrzmiałe, uniesione ku górze i mocno ukrwione sutki, które będą reagować na każde muśnięcie, dostarczając ogromu przyjemności.

Jak dbać o pompki erotyczne?

Bez względu na to, o jakich pompkach erotycznych mowa, jako akcesoria dla dorosłych także powinny być one odpowiednio użytkowane oraz czyszczone.

Bezwzględnie, po każdym użyciu, pompki erekcyjne czy pompki waginalne powinny być umyte za pomocą łagodnych środków, a następnie dokładnie wysuszone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here