Jak podkreślić ekskluzywny charakter telefonu?

0
758

Użytkownicy drogich smartfonów chcąc zachować ich oryginalny, wyrafinowany charakter, często rezygnują ze stosowania pokrowców, uznając je za nieestetyczne i mało wartościowe. Tymczasem dodatkowe zabezpieczenie telefonu może wpłynąć nie tylko na poprawę bezpieczeństwa codziennego użytkowania cennego sprzętu, ale także nadać mu bardziej oryginalny wygląd. Wystarczy sięgnąć po pokrowiec o ciekawym designie, na przykład po skórzane etui LuxCase, o powierzchni przypominającej skórę krokodyla.

Pokrowce z ekskluzywnych materiałów

Jednym ze sprawdzonych sposobów na atrakcyjnie zabezpieczenie nowoczesnego smartfona przed różnego rodzaju zagrożeniami jest założenie na niego pokrowca wykonanego z wysokiej jakości materiału, na przykład ze skóry naturalnej, egzotycznego drewna, metalu czy szkła. Marka LuxCase to specjalista w dziedzinie produkcji takich wyrafinowanych pokrowców. Ich bazą jest amortyzujące wstrząsy tworzywo sztuczne, które uzupełnia się zewnętrzną powłoką wykonaną z odpowiednio spreparowanej skóry naturalnej. Materiał formuje się w ten sposób, by wyglądem przypominał gadzią skórę. Oczywiście można nadawać mu inną rzucającą się w oczy fakturę, tworząc w ten sposób produkt niezwykle oryginalny, nadający ubranemu w nie urządzeniu wyjątkowo elegancki wygląd. Ciekawym wyborem dla osób poszukujących efektownie wyglądających etui mogą być również ich modele wykonane z drewna egzotycznego, czy transparentne futerały szklane.

Pokrowce ręcznie wykonane

W podkreśleniu elitarności telefonu może pomóc wybór pokrowca wykonanego ręcznie, a przez to w pewnym stopniu unikalnego. Doskonałym przykładem takich pokrowców są wspomniane już wcześniej skórzane etui marki LuxCase. To case dedykowane najnowszym modelom telefonów popularnych na polskim rynku marek, przede wszystkim flagowym smartfonom Samsung oraz Apple. Zakup takiego pokrowca nie tylko nie zaszkodzi oryginalności wyglądu nowego smartfona, ale wprost przeciwnie, nada mu jeszcze bardziej luksusowy charakter. Obudowa o powierzchni przypominającej gadzią skórę prezentuje się oszałamiająco, natychmiast przyciągając uwagę i tym samym nadając ubranemu w nią urządzeniu niepowtarzalny charakter.

Jeśli szukasz okazji do zaprezentowania swojego telefonu jako urządzenia prawdziwie luksusowego, inwestycja w ręcznie wykonany, skórzany pokrowiec w formie smukłego case może być strzałem w dziesiątkę. Wybierając taki produkt, warto kierować się nie tylko jego ceną, ale i jakością wykonania. Jednym z najlepszych producentów takich akcesoriów jest firma LuxCase. Wśród jej produktów znajdziesz m.in. skórzane case do Huawei czy Apple.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here