filmy

Wiele z nas bardzo często w biegu codziennego życia nie ma czasu na chwilę relaksu. Taką chwilą może być np. spacer, spotkanie się ze znajomymi czy też dobry film. Nie musicie ruszać się z kanapy. Dobry film znajdziecie na serwisie takim jak Netflix czy Amazon. Poniżej znajduje się lista filmów dokumentalnych ( oczywiście bez spojlerów), które koniecznie musicie zobaczyć!  Sprawdźcie już teraz!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/filmy-dokumentalne/

,,Dzieci z Leningradzkiego’’

Jest to dokument opowiadający o bezdomnych, którzy żyli w podziemiach moskiewskiego metra w początkach XXI wieku. W filmie przedstawione są losy młodych dzieci, które przemieszczały się tunelami, żyły na skwerach i były przeganiane przez policje. Żyli w ciągłym strachu i brudzie.

,,Most samobójców’’

Jest to krótka historia opowiadająca o samobójstwach na moście Golden Gate znajdującym się w San Francisco. W dokumencie ukazane są dramatyczne sceny, nagrane przez kamery ludzi skaczących i czekających na pewną śmierć. Materiał ten jest zakazany w niektórych krajach ze względu na swoją brutalność.

,,Odgłosy robaków – Zapiski Mumii’’

Film przedstawia historię myśliwego, który podczas polowania na zające odkrywa zmumifikowane ciało 40-letniego mężczyzny. Podczas sekcji zwłok lekarze twierdzą, że zgon nastąpił 100 dni przed znalezieniem ciała. Obok ciała znaleziony zostaje dziennik, w którym zmarły opisuje swoje ostatnie dwa miesiące życia. Po dwóch miesiącach mężczyzna wybiera się w góry, gdzie chodził za czasów studenckich. Postanowił, że  będzie to doskonałe miejsce na popełnienie samobójstwa.

,,Filmy dokumentalne: Super Size Me’’

Jest to dokument przedstawiający eksperyment, jakiemu poddał się Morgan Spurlock. Mężczyzna postanowił przez 30 dni spożywać jedynie posiłki w McDonald’s. Postanowił, że ograniczy nie tylko pożywne posiłki ale również ruch. W dokumencie przedstawione są zmiany zarówno psychiczne jak i fizyczne, które przeżywał Spurlock.

Zobacz też: http://magazyntuiteraz.pl/jak-pozbyc-sie-przedziorkow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here