Podstawowe informacje na temat przeszczepu włosów

Przeszczep włosów interesuje coraz więcej osób. To zupełnie normalne. W dzisiejszych czasach kładzie się bardzo silny nacisk na to, by świetnie wyglądać, zawsze dobrze się prezentować, bez względu na sytuację. Jednocześnie tempo życia jest coraz szybsze. To odbija się na zdrowiu i wyglądzie współczesnego człowieka. Pojawiają się różne problemy, które często mają odzwierciedlenie w tym, jak prezentuje się skóra czy włosy. Może pojawić się łysienie plackowate. Przeszczep włosów Katowice to metoda leczenia, która może pomóc osobom mającym ten problem.

Przeszczepianie włosów – na czym to polega?

Nowoczesna klinika przeszczepu włosów to miejsce, w którym otrzymamy fachową pomoc, diagnozę oraz wycenę zabiegu, jakim jest przeszczep włosów. Trycholog, a zatem specjalista od zdrowia włosów, sprawdzi, czy przeszczepianie włosów w przypadku konkretnego pacjenta będzie dobrą metodą. Jeśli otrzyma się kwalifikację, będzie można umówić się na zabieg. Polega on na tym, że ze skóry głowy pacjenta pobiera się grafty, a zatem mieszki włosowe wraz z cebulką i fragmentem skóry, które są następnie przeszczepiane tam, gdzie są nagie miejsca na głowie.

Klinika przeszczepu włosów

Klinika przeszczepu włosów znajdziemy profesjonalistów, którzy pracują wspierając się robotami medycznymi. Dzięki temu zabiegi wykonywane są dużo bardziej precyzyjnie, trwają krócej, są też mniej inwazyjne. Oznacza to, że pacjenci odczuwają mniejszy ból i dyskomfort w czasie zabiegu, a także szybciej powracają do pełnej sprawności. Sam zabieg trwa kilka godzin, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ważne jest to, aby cieszyć się ogólnie dobrym stanem zdrowia. Tylko wtedy można otrzymać kwalifikację do procedury medycznej.

Przeszczep włosów katowice – cena oraz efekty

Ile kosztuje przeszczep włosów w nowoczesnej klinice? Warto wcześniej dowiedzieć się o wycenę, która może różnić się w zależności od pacjenta. Wszystko zależy bowiem od tego, jak wiele mieszków włosowych będzie pobranych oraz wszczepionych. Jest to jednak co najmniej około 2000 zł. Na ten zabieg nie ma refundację z NFZ, pacjent płaci z własnej kieszeni. Na efekt trzeba poczekać kilka tygodni, bo jest on widoczny dopiero wtedy, gdy pojawią się tak zwane baby hair.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here