dziewczynka
fot. Pixabay.com

Szukasz prezentu dla córeczki, ale nie wiesz na co się zdecydować? Wydaje Ci się, że ma ona już wszystko i tak naprawdę coraz ciężej znaleźć Ci prezent, który ją satysfakcjonuje? W naszym poradniku podpowiadamy, jaki prezent wybrać dla kilkuletniej dziewczynki.

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/co-kupic-dziewczynce-na-dzien-dziecka/

Co kupić w prezencie dla 1-3 letniej dziewczynki?

Sama najlepiej znasz swoje dziecko. Wiesz, co lubi, jakie ma hobby, co ją interesuje, co sprawia radość, a co niekoniecznie. Na pewno na jej półce są takie zabawki, którymi bawi się bardzo często i takie, po które w ogóle nie sięga. Zastanów się nad tym i dobrze to przemyśl. Może taka wstępna analiza pomoże Ci wybrać coś, co będzie dla niej najbardziej odpowiednie. Dołóż wszelkich starań, aby trafić w jej gust i upodobania. Jeśli zainwestujesz w prezent, który jest mocno związany z jej hobby, wybuch radości masz gwarantowany. Jeśli jednak chcesz postawić na coś bardziej uniwersalnego, sprawdź naszą listę.

Dla najmłodszych dziewczynek, takich które jeszcze nie skończyły 3 lat, polecamy suchy basen z kulkami. Dzieci uwielbiają zabawę w takim baseniku. To tutaj skaczą, chowają się kulkach czy po prostu bawią piłeczkami. Dla nich to wciągająca zabawa, która sprawia, że są zajęte przez długi czas. Natomiast dla Ciebie chwila na relaks. Pamiętaj jednak, aby wybrać taki basen, w którym kulki mają minimum 7 cm średnicy, są odpowiednio sprężyste i dobrze amortyzują skoki i upadki.

Bardzo modne prezenty dla dzieci młodszych w ostatnim czasie to również namioty tipi. Dzieci uwielbiają miejsca, w których mogą się schować przed całym światem. Dziś nie muszą ich robić z krzeseł i prześcieradeł. Wystarczy, że w prezencie dostaną namiot, którego z powodzeniem mogą używać zarówno w domu, jak na zewnątrz.

Prezenty dla starszych dziewczynek

Starszym dziewczynkom, szczególnie takim do 6 roku życia, które chodzą do przedszkola i bardzo szybko się rozwijają, polecamy klocki, które doskonale pobudzą ich wyobraźnię. Podobnie plastelina, ciastolina czy farby oraz malarskie sztalugi – dzięki temu artystyczne zdolności naszych dzieci będą się rozwijać od najmłodszych lat. Dla jeszcze starszych dziewczynek proponujemy książeczki, domki dla lalek czy lalki wraz z wózkiem, kołyską, a także wanienką.

Zobacz też: http://www.lothus.pl/jaki-prezent-moze-podarowac-para-mloda-swoim-rodzicom/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here